Free Shipping
Free Shipping
$1,610.53
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAFX53478-27C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer TAFX53478-27C Blower Assy High Output
Item:
#1151053
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFX53478-27C |
| Manufacturer Part # | TAFX53478-27C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer TAFX53478-27C Blower Assy High Output
$1,610.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFX53478-27C Blower Assy High Output