Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X13624SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X13624SP Valve Draw Off Shake Side
Item:
#1137784
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X13624SP |
| Manufacturer Part # | X13624SP |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X13624SP Valve Draw Off Shake Side
$279.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X13624SP Material Stainless Steel, Length 8 3/8", 213 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Outer Diameter 1 1/16", 27 Mm

