KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X35800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X35800 Brush Kit (f/ Shake Machines)
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X35800 |
| Manufacturer Part # | X35800 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X35800 Draw Valve Tune-up Kit Kit Includes All O-rings And Seals, Needed For Routine Maintenance, Includes 9 Brushes, Length 16" Main Brush 406 Mm Main Brush, Material(s) Polycarbonate, Weight 0.729 Lb, Models Used In, Taylor 452 453 5450 5454

