Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X39901-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X39901-SER Kit A. Lock Draw Valve Twin
Item:
#1438290
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X39901-SER |
| Manufacturer Part # | X39901-SER |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X39901-SER Kit A. Lock Draw Valve Twin
$290.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X39901-SER Kit A. Lock Draw Valve Twin