Free Shipping
Free Shipping
$5,618.52
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X41141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X41141 Kit A. Cone Dispenser 4 Tube
Item:
#1524150
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X41141 |
| Manufacturer Part # | X41141 |
| Height | 5" |
| Width | 14" |
| Depth | 30" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X41141 Kit A. Cone Dispenser 4 Tube
$5,618.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X41141 Kit A. Cone Dispenser 4 Tube
