Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X44664
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X44664 Feed Tube Assy Hpr Pump S/s Right
Item:
#1151042
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X44664 |
| Manufacturer Part # | X44664 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X44664 Feed Tube Assy Hpr Pump S/s Right
$260.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X44664 Feed Tube Assy Hpr Pump S/s Right