Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X44718
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X44718 Kit A. Tune Up 336
Item:
#1438309
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X44718 |
| Manufacturer Part # | X44718 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X44718 Kit A. Tune Up 336
$75.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X44718 Kit A. Tune Up 336