Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X44720-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X44720-2 Kit A. Tune Up Ss Tw 4" Blade
Item:
#1523984
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X44720-2 |
| Manufacturer Part # | X44720-2 |
| Height | 2.5" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X44720-2 Kit A. Tune Up Ss Tw 4" Blade
$308.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X44720-2 Kit A. Tune Up Ss Tw 4" Blade
