$74.10
$92.24
Compare Price
You save
$18.14
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X45080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X45080 Squeeze Bottle 5472
Item:
#1437886
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X45080 |
| Manufacturer Part # | X45080 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X45080 Squeeze Bottle 5472
$74.10
$92.24
You save
$18.14
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X45080 Squeeze Bottle 5472