$10.76
$17.25
Compare Price
You save
$6.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer aftermarket .
- Engineered to match existing Taylor Freezer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Taylor Freezer X46050
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X46050 Kit Tune Up 358/359/772
Item:
#1193782
Technical details
| Fits with Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X46050 |
| Manufacturer Part # | X46050 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Taylor Freezer X46050 Kit Tune Up 358/359/772
$10.76
$17.25
You save
$6.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X46050 Kit Tune Up 358/359/772
