Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X46050 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X46050 (OEM) Tune Up Kit 358/359/772
Item:
#1147577
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X46050 (OEM) |
| Manufacturer Part # | X46050 (OEM) |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X46050 (OEM) Tune Up Kit 358/359/772
$35.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X46050 (OEM) Tune Up Kit 358/359/772

