Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X48398
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X48398 Kit Tune Up
Item:
#1139040
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X48398 |
| Manufacturer Part # | X48398 |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X48398 Kit Tune Up
$19.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X48398 Tune-up Kit, Taylor 490 Shake Freezer
