Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X48404
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X48404 Kit Tune Up
Item:
#1139046
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X48404 |
| Manufacturer Part # | X48404 |
| Height | 5.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X48404 Kit Tune Up
$38.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X48404 Tune-up Kit, Taylor H63 Shake Freezer
