Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X49463-80A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X49463-80A Kit A. Tune Up 3 Spt C713
Item:
#1438320
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X49463-80A |
| Manufacturer Part # | X49463-80A |
| Height | 1.2" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X49463-80A Kit A. Tune Up 3 Spt C713
$74.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X49463-80A Kit A. Tune Up 3 Spt C713