Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X50586
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X50586 Kit A. Tune Up Hardee's 8757
Item:
#1524006
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X50586 |
| Manufacturer Part # | X50586 |
| Height | 2.65" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X50586 Kit A. Tune Up Hardee's 8757
$704.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X50586 Kit A. Tune Up Hardee's 8757
