Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X51432
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X51432 Switch Assembly 358
Item:
#1137830
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X51432 |
| Manufacturer Part # | X51432 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X51432 Switch Assembly 358
$318.92
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X51432 Switch Assembly 358

