Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X51677
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X51677 Arm A. Draw Valve 632 Flagst
Item:
#1523992
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X51677 |
| Manufacturer Part # | X51677 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X51677 Arm A. Draw Valve 632 Flagst
$600.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X51677 Arm A. Draw Valve 632 Flagst
