Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X52452
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X52452 Cover Hopper 432
Item:
#1438446
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X52452 |
| Manufacturer Part # | X52452 |
| Height | 2.65" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X52452 Cover Hopper 432
$234.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X52452 Cover Hopper 432