Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other X53512SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X53512SER Board Control Qs24 Griddle
Item:
#1181125
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53512SER |
| Manufacturer Part # | X53512SER |
| Height | 2.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53512SER Color Green, Material Plastic, Length 6", 152 Mm, Width 5 3/4", 146 Mm, Screw Centers 5 1/2 X 5 1/4", 140 X 133 Mm

