$352.51
$443.22
Compare Price
You save
$90.71
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X53638-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X53638-4 Canister A. Disp Sm W/lg Puck
Item:
#1438307
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53638-4 |
| Manufacturer Part # | X53638-4 |
| Height | 6.38" |
| Width | 6.38" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X53638-4 Canister A. Disp Sm W/lg Puck
$352.51
$443.22
You save
$90.71
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53638-4 Canister A. Disp Sm W/lg Puck