$70.67
$87.90
Compare Price
You save
$17.23
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X53795
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X53795 Parts Kit Topping Pump
Item:
#1437996
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53795 |
| Manufacturer Part # | X53795 |
| Height | 1.3" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X53795 Parts Kit Topping Pump
$70.67
$87.90
You save
$17.23
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53795 Parts Kit Topping Pump