Free Shipping
Free Shipping
$1,493.91
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X53798-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X53798-SER Pump Body Assy
Item:
#1151055
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53798-SER |
| Manufacturer Part # | X53798-SER |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X53798-SER Pump Body Assy
$1,493.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53798-SER Pump Body Assy