Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56200-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X56200-12 Draw Valve Shake Kit C602
Item:
#1437991
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56200-12 |
| Manufacturer Part # | X56200-12 |
| Height | 0.95" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X56200-12 Draw Valve Shake Kit C602
$37.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56200-12 Draw Valve Shake Kit C602