Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56200-17
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X56200-17 Kit A. Draw Valve C712
Item:
#1437976
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56200-17 |
| Manufacturer Part # | X56200-17 |
| Height | 1.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X56200-17 Kit A. Draw Valve C712
$32.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56200-17 Kit A. Draw Valve C712