Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56200-30
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X56200-30 Kit A. Door/barrel791/4
Item:
#1438278
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56200-30 |
| Manufacturer Part # | X56200-30 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X56200-30 Kit A. Door/barrel791/4
$94.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56200-30 Kit A. Door/barrel791/4