$439.65
$565.34
Compare Price
You save
$125.69
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56265
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X56265 Dispenser A. Cone Drawer Dbl
Item:
#1438504
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56265 |
| Manufacturer Part # | X56265 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 28.25" |
| Weight | 4.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X56265 Dispenser A. Cone Drawer Dbl
$439.65
$565.34
You save
$125.69
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56265 Dispenser A. Cone Drawer Dbl