Free Shipping
Free Shipping
$1,236.86
$1,555.14
Compare Price
You save
$318.28
(20%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X57028-10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X57028-10 Pump Assembly Mix Simpl Ified Shake
Item:
#1438450
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X57028-10 |
| Manufacturer Part # | X57028-10 |
| Height | 4.35" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X57028-10 Pump Assembly Mix Simpl Ified Shake
$1,236.86
$1,555.14
You save
$318.28
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X57028-10 Pump Assembly Mix Simpl Ified Shake