Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X63019-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X63019-SER Thermistoe Cont Board K5
Item:
#1137831
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X63019-SER |
| Manufacturer Part # | X63019-SER |
| Height | 3" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X63019-SER Thermistoe Cont Board K5
$1,005.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X63019-SER Thermistoe Cont Board K5

