Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X69571SER2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X69571SER2 Logic Board Gen 2.11
Item:
#1136914
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X69571SER2 |
| Manufacturer Part # | X69571SER2 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X69571SER2 Logic Board Gen 2.11
$789.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X69571SER2 Logic Board Gen 2.11