Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X69615
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X69615 Dispense Valve C712/c713
Item:
#1438064
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X69615 |
| Manufacturer Part # | X69615 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X69615 Dispense Valve C712/c713
$132.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X69615 Dispense Valve C712/c713