Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X69632-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X69632-SER Ice Hopper/bin
Item:
#1438622
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X69632-SER |
| Manufacturer Part # | X69632-SER |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 6.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X69632-SER Ice Hopper/bin
$917.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X69632-SER Ice Hopper/bin