Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X73689-S Gage A.gap .300 Short C801
Item:
#1201923
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X73689-S |
| Manufacturer Part # | X73689-S |
| Height | 0.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 18.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X73689-S Gage A.gap .300 Short C801
$106.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X73689-S Gage A.gap .300 Short C801