Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other X77951-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X77951-SER Taylor Grill Hi Limit Ki T
Item:
#1152121
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X77951-SER |
| Manufacturer Part # | X77951-SER |
| Height | 4.15" |
| Width | 11" |
| Depth | 15.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X77951-SER Taylor Grill Hi Limit Ki T
$206.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X77951-SER Taylor Grill Hi Limit Ki T