KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X83427SER2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X83427SER2 Door Slush (freezer)
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X83427SER2 |
| Manufacturer Part # | X83427SER2 |
| Height | 4.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X83427SER2 Freezer Slush Door, Color Clear, Height 6-1/4", Inside Diameter 1-3/32", Outside Diameter 1/4" 6 Mm, Outside Diameter 1-1/2", Screw Centers 4-11/16", Thickness 7/16", Weight 1.094 Lb, Width 6-1/4", Models Used In, Taylor 430
