Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X83427SER3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X83427SER3 Freezer Door 390 3 4 3/4" Hole Center
Item:
#1203722
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X83427SER3 |
| Manufacturer Part # | X83427SER3 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X83427SER3 Freezer Door 390 3 4 3/4" Hole Center
$777.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X83427SER3 Freezer Door 390 3 4 3/4" Hole Center

