Free Shipping
Free Shipping
$1,718.12
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X88684-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X88684-SER Door A. 3spt Thrdless W/p Urge
Item:
#1438616
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X88684-SER |
| Manufacturer Part # | X88684-SER |
| Height | 4.2" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 5.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X88684-SER Door A. 3spt Thrdless W/p Urge
$1,718.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X88684-SER Door A. 3spt Thrdless W/p Urge