Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X88892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X88892 Kit A. Cover Hopper Temp Probe
Item:
#1438482
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X88892 |
| Manufacturer Part # | X88892 |
| Height | 4" |
| Width | 14" |
| Depth | 22" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X88892 Kit A. Cover Hopper Temp Probe
$256.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X88892 Kit A. Cover Hopper Temp Probe