Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X89593
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer X89593 Shelf A Meat L858
Item:
#1523982
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X89593 |
| Manufacturer Part # | X89593 |
| Height | 2.65" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer X89593 Shelf A Meat L858
$680.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X89593 Shelf A Meat L858
