$9.03
$18.40
Compare Price
You save
$9.37
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor 5268409 Cocktail Spin Spoon Stainless Steel
Item:
#1811765
Technical details
| Manufacturer | Taylor Precision |
|---|---|
| Model Number | 5268409 |
| Manufacturer Part # | 5268409 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Height | 12.2" |
| Width | 0.39" |
| Depth | 1.18" |
| Weight | 0.37 lbs |
| UPC | 022578003474 |
Taylor 5268409 Cocktail Spin Spoon Stainless Steel
$9.03
$18.40
You save
$9.37
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Precision, 5268409, Cocktail Spin Spoon, stainless steel
