$45.31
$55.40
Compare Price
You save
$10.09
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer 102-408-008 Juicer Orange Hand Held
Item:
#1131353
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 102-408-008 |
| Manufacturer Part # | 102-408-008 |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer 102-408-008 Juicer Orange Hand Held
$45.31
$55.40
You save
$10.09
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 102-408-008 Juicer Orange Hand Held
