$22.65
$28.90
Compare Price
You save
$6.25
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer 102-415-011 Juicer Lime Hand Held
Item:
#1131351
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 102-415-011 |
| Manufacturer Part # | 102-415-011 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer 102-415-011 Juicer Lime Hand Held
$22.65
$28.90
You save
$6.25
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 102-415-011 Juicer Lime Hand Held
