$50.36
$71.70
Compare Price
You save
$21.34
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 1020PRNSF
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer 1020PRNSF Scale Digital (11 Lbs S/s)
Item:
#1138753
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 1020PRNSF |
| Manufacturer Part # | 1020PRNSF |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer 1020PRNSF Scale Digital (11 Lbs S/s)
$50.36
$71.70
You save
$21.34
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 1020PRNSF Scale Digital (11 Lbs S/s)
