Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 15176-5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer 15176-5 Feed Mix Stainless 358/359
Item:
#1147821
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 15176-5 |
| Manufacturer Part # | 15176-5 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer 15176-5 Feed Mix Stainless 358/359
$124.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 15176-5 Feed Mix Stainless 358/359
