Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -20571
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -20571 O Ring 1 1/16" Od
Item:
#1137828
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -20571 |
| Manufacturer Part # | -20571 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -20571 O Ring 1 1/16" Od
$1.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -20571 Color Black, Material Rubber, Inner Diameter 13/16", 21 Mm, Outer Diameter 1 1/16", 27 Mm, Thickness 1/8", 3 Mm
