Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -25452
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -25452 Return Spring
Item:
#1137788
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -25452 |
| Manufacturer Part # | -25452 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -25452 Return Spring
$1.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -25452 Return Spring
