Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -44056
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -44056 Heavy Duty Belt *oem* 450j10/.160thck M#358/35
Item:
#1137949
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -44056 |
| Manufacturer Part # | -44056 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -44056 Heavy Duty Belt *oem* 450j10/.160thck M#358/35
$63.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -44056 Heavy Duty Belt *oem* 450j10/.160thck M#358/35
