Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -46024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -46024 Low Level Sensor For Mix
Item:
#1148381
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -46024 |
| Manufacturer Part # | -46024 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 2.88" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -46024 Low Level Sensor For Mix
$64.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -46024 Low Level Sensor For Mix
