Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -47319-SER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -47319-SER Mix Level Control
Item:
#1137795
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -47319-SER |
| Manufacturer Part # | -47319-SER |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -47319-SER Mix Level Control
$658.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -47319-SER Mix Level Control

