Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -52779-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -52779-3 Filter Nylon 13 1/4"x 18"
Item:
#1137772
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -52779-3 |
| Manufacturer Part # | -52779-3 |
| Height | 0.5" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -52779-3 Filter Nylon 13 1/4"x 18"
$26.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -52779-3 Color Blue, Material Nylon, Length 18", 457 Mm, Width 13 1/4", 337 Mm, Thickness 1/2", 13 Mm
