Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -63020SERX
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Thermometer -63020SERX Thermistor Board Prior K5
Item:
#1136911
Technical details
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -63020SERX |
| Manufacturer Part # | -63020SERX |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Thermometer -63020SERX Thermistor Board Prior K5
$810.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -63020SERX Thermistor Board Prior K5
